Uzziniet vairāk jau šodien
Tālr. 29614522

Iebūvējamie skapji

Ērtākas, sakārtotākas, plašākas un dizainiski pievilcīgākas ikdienas noslēpuma atslēga – kvalitatīvi iebūvējamie skapji!

Jūsu ērtībām - iebūvējamais skapis, kurā ietilps viss, ko vien vēlaties – kurpes, drēbes, grāmatas, putekļsūcējs un gludināmais dēlis vai pat velosipēds!

Iebūvējamo skapju ražotājs “Komandor” piedāvā daudzveidīgu furnitūru un risinājumus, lai padarītu Jūsu skapi superfunkcionālu un ietilpīgu.

Individuāli Jūsu vēlmēm izplānosim skapja konstrukciju, dizainu unformu, kas izcili iederēsies Jūsu mājokļa vai biroja interjerā. Piesakieties BEZMAKSAS nomērīšanai un 3D vizualizācijai!

 

Komandor iebūvējamo skapju priekšrocības

   • Saudzē un paplašina telpas platību. Aizmirstiet par vecajām skapja eņģēm– iebūvējamie skapji ar bīdāmajām durvīm ir ērti, atbrīvo vietu un telpai piešķir plašumu.
   • Ērta un funkcionāla lietošana. Iebūvējamie skapji kompakti un funkcionāli ietilpina maksimālu mantu daudzumu ērtākai ikdienai.
   • Individuāla un unikāla konstrukcija. Iebūvējamie skapji ir lielisks risinājums arī netradicionāla plānojuma telpās, Mūsu speciālisti profesionāli izprojektēs Jūsu iebūvējamo skapi, kas tiks pielāgots telpas dizainam.
   • Moderns dizaina elements. Paspilgtiniet interjeru ar mūsdienīgu dizaina elementu. Iebūvējamie  skapji paspilgtinās un modernizēs telpas dizainu, ja skapja konstrukcijā izmantojam dažādu krāsu un materiālu salikumus, spoguļusbīdāmajās durvīs vai plauktos.
   • 10 gadu garantija furnitūrai. Komandor ir pasaules vadošais iebūvējamo skapju ražotājs, kas ir pārliecināts par savas produkcijas kvalitāti, tāpēc piedāvā 10 gadu garantiju. 

Izmantojiet mūsu speciālista pakalpojumus skapju plānošanā, lai uzzinātu, cik maza soļa attālumā esat no savas sapņu garderobes, sakārtotas viesistabas vai ietilpīga iebūvējamā skapja bērna istabā!

Sazinieties ar mums personiski, lai ķertos klāt sava skapja veidošanai!

Adrese:  Mūkusalas iela 25, 37. birojs, Tālr. 29614522, e -pasts info@lmm.lv